Stalo tenisas..setka cup...vyrai..ukraina Volkovsky nera tokio lygio zaidejas ,ilgai islaikyti pergalinga stabiluma..siandien jis pora pergaliu pasieme,saunuolis! pasveikinkime,ir uzteks! Leonenko trys pralaimejimai is eiles! statistkos fanai ir gerbejai uzmetys mane akmenimis,kodel ne pagal statistika pasirinkau ivyki,nes tas toks geras,o tas koks blogas....))Leonenko normalus vidutiniokas,pries pora dienu jau daves malku Volkovskyi! aisku tas zasinas nores atsigriebti,tipo atsirevansuoti..bet ne jam siandien nugaleti Leonenko!
- Balsų: 0
Komentarai (5)