Pasikartosiu kaip vakar A lygos komanda yra a lygos ir tikrai visa galva yra geresnis lygis nei 1lyga. Vakar jei zaide viena geriausiu 1lygos komandu su viena Blogiausiu A lygos ir matem skirtuma tai siandia kaip tik Susitinka Viena geriausiu A lygos komandu su 1lygos vidutiniokais jei ne blogiau. Minijos polimas tikrai silpnas ir netikiu kad imus bent viena. Suduva jei ir nezais pagrindas tai nebus problema , o gali iseit tik i nauda nes Suduva turi daug ligeverciu zaideju kurie daznai a lygoi negauna daug laiko tarp ju nemazai ir legionieriu tad atsarginei turetu tik daugiau motivacijos. Po Zalgirio 4:0 , Suduva tikrai bus supyke ir tikiu kad cia pervaziuos lengvai!
- Balsų: 12
Komentarai (5)