Namai dar si sezona isvis nepelne ivarciu , o Hiroshima spejo pasizymeti 7 kartus is 3 zaistu , Tosu ekipa vos per plauka islike auksciausiam divizijone. Hiroshima viena is tu ekipa kuri ivarciu pelnydavo daugiau isvykoi , nei zaidziant namie.
- Balsų: 1
Komentarai (0)