Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/05/31 23:17 bet title berdych 3-0 (berdych 3-0) @300 5/10
 

Cekas zaidzia ispudingai nesiodamas visus sausai,palieka labai gera ispudi jo zaidimas ir tikiuosi kad vel neatiduos seto,nors rusas pasizymi kovingumu taciau pasizymi ir pagrybavimu ,turejo vyrukas krist jau pries tsonga jei ne ta trauma,bet nieko,kris si karta tikrai bet as kaip visada su didele rizika imu sausa ceko

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

_atp_wta_

Padėkų: 148

Sekėjų: 21

  • Unitai -259.33
  • ROI -2.31%
  • W% 36.31%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1501
  • Unitų atspėta: 11323.67
  • W-L-T : 528-926-47
  • Vid. unitų skaičius: 7.72
  • Unitų spėta: 11583.00
  • Vid. koeficientas: 268.6
 

Unitų pokytis

-240-246-252-258-264-2702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (8)

  • Po lietaus jau viskas aisku buvo , na dar 3sete pradzioj uzsivedes buvo youzny bet breika gavo ir isvis paluzo .. berdych minusine stambiau paimta sulindo , pora tapetu nuplauke bet vistiek snd geras pliusas
  • Kas laimi?
  • Ir beto pažįsta jie vienas kitą neblogai, todėl aš irgi laukiu bent jau 4 setų kovos 😉
  • Zmones pamate kaip Berdych salyginai nesunkiai iveike ginybini tenisas zaidusi Murray mano jog kazkoki dabar Youzhna tai lengvai iveiks...Siandien tikrai bus visai kitoks vaizdelis ir kova cia manau turetu buti rimta.
  • Sekmes😉 nes Youzhny tikrai pakovos del setuko, nemanau kad tai plengvai paleis, bet bus matyt. kofas vilioja😉
  • Tipo nera cia nei vieno kuris mano kad rusas ryt laimet laisvai gali?
  • Beabejo sapaliones,kas butu jeigu butu 😁 ir kad rusas tikrai ne murray tai cia irgi aisku 😁 cia yra daugiau negu drasu,bet as per daug drasus todel labai daznai rizikuoju,aisku rizikuoju cia o ne realius pikus imdamas 😉 dekui uz sekme,realiai man ceko pergales per akis bus 😁
  • Nu cia jau prasideda speliones kas butu jeigu butu, is kur jus dabar galit zinoti ar tas tsonga butu sutvarkes rusa ar vis gi ne? youzhnys zinok ne tas pats kaip murray, todel cia laukti sausos pergales manau yra siek tiek per drasu. Taciau bet kokiu atveju sekmes 😉