1534415964
Tu esi mates kinu teniso daugiau. Jei butum mates, taip nekalbetum. Aisku nera ko lyginti, bet butent cia itin daug comeback is 0-2, ir kokiu 3-7. Ir tie comeback i vienus vartus eina. Futbolo grandai fixina, tai sitam lygyje juoku darbas.
Tu pats supranti, kad gyveni kraštutinumuose? Nes čia gaunasi taip: jeigu laimi - viskas all good, jeigu pralaimi - fixas... Pats sakai, kad nėra ką lyginti šito teniso su kinais, bet lygini ir dar pateiki kaip akivaizdžius fixus. Visų pirma, profai turi trenerius, psichologus ir pan., kas lemia, jog jie gali išlaikyti dėmesį, nepasimesti kai yra kažkoks swing'as ir t.t. Tuo tarpu čia yra mėgėjai, kuri prie 2-0 ir 3-7 jau patiki pergalę ir galvoja, kad bus viskas easy, atsipalaiduoja, porą taškų pralaimi, pradeda jausti spaudimą pradeda daryti daugiau klaidų arba viduje net panikuoja, ypač kai varžovas kokių porą nesąmoningų taškų pelno
wim
Tu absoliučiai visur matai kažkokį sąmokslą, man atrodo reikia biški pailsėti. Šiaip mane asmeniškai Chepurnyi žaidimas visai nustebino, tikrai neblogai juda, gerai reaguoja, traukia sunkius kamuoliukus ne šiaip atmušdamas, tačiau aštriai sužaisdamas ir susikurdamas sau pranašumą. Taip, trūksta taktikos (tiksliau jos visiškai nėra), tačiau kai tavo tikslas yra ne permesti kamuoliuką, tačiau jį smūgiuoti, tai anksčiau ar vėliau prisitaikysi tiek prie varžovų, tiek ir prie stalo.
Tu esi mates kinu teniso daugiau. Jei butum mates, taip nekalbetum. Aisku nera ko lyginti, bet butent cia itin daug comeback is 0-2, ir kokiu 3-7. Ir tie comeback i vienus vartus eina. Futbolo grandai fixina, tai sitam lygyje juoku darbas.
draugelis001
Taip.. Čia gali visko but.. Ir greičiausiai fixas.. Bet aš tai tokius priimu kaip savaime jau suprantama ir neišvengiama dalyką ir dėl to labai nesigrauzt stengiuosi.. Dziaugiuosi ką pavyksta laimėt ir per dag neliūdžiu dėl ko nepavyksta 😉
Nesmagu, kai uzsirauni ant eilinio fixo, bet reikia suvokti, kad kitaip bet365 net neduotu pasiulos, nes viskas butu gana lengvai nuspejama. O apie zaidejus nekalbu. Is pradziu maniau, kad jie gal gauna po koki 100$ uz maca, bet akivaizdu, kad sitokie tai gal po koki 20 maistpinigiu, ir aisku is sono, uz va tokius grajus.
1534415964
Va, pozityviai. Buvo jau kiseneje ++, bet per plauka ir --. Bet kaip ivertinti toki zaidimo smukima, kai trecio pabaiga, ir tu visiskai dominuoji?
Tu absoliučiai visur matai kažkokį sąmokslą, man atrodo reikia biški pailsėti. Šiaip mane asmeniškai Chepurnyi žaidimas visai nustebino, tikrai neblogai juda, gerai reaguoja, traukia sunkius kamuoliukus ne šiaip atmušdamas, tačiau aštriai sužaisdamas ir susikurdamas sau pranašumą. Taip, trūksta taktikos (tiksliau jos visiškai nėra), tačiau kai tavo tikslas yra ne permesti kamuoliuką, tačiau jį smūgiuoti, tai anksčiau ar vėliau prisitaikysi tiek prie varžovų, tiek ir prie stalo.
1534415964
Va, pozityviai. Buvo jau kiseneje ++, bet per plauka ir --. Bet kaip ivertinti toki zaidimo smukima, kai trecio pabaiga, ir tu visiskai dominuoji?
Taip.. Čia gali visko but.. Ir greičiausiai fixas.. Bet aš tai tokius priimu kaip savaime jau suprantama ir neišvengiama dalyką ir dėl to labai nesigrauzt stengiuosi.. Dziaugiuosi ką pavyksta laimėt ir per dag neliūdžiu dėl ko nepavyksta 😉
Komentarai (11)