Laba diena ,Vokietijos krepsinio lyga kur susitinka Ulm ir Merlins.Ir cia bandau eiti su Merlins pliusine.Naivu tiketis,kad Ulm cia prades triuskinti visus is eiles laikas jau suzaisti ramesni maca,o Merlins geresni.Taip Ulm nugalejo Bayern ir vakar lengvai Oldenburga,o Merlins labai prastai atrode abejuose macuose,bet manau ryt kova bus.Abi komandos ne pilnu sudeciu truksta keliu amerikieciu.Taigi ryt laukiu kovos ir man cia 2-3 taskais linija per didele.Sekmes kas imsit.
- Balsų: 20
Taigi nieko niekas nekritikuoja, tik šiaip papildoma info zmoniem, kurie skaito prognoze, kad linijos jau pasikeitė...