Pasiūlymas iš turnyro JAV. Susitinka du "Challenger" lygio tenisininkai, kurie vienas kitą pažįsta puikiai - Roberto Cid Subervi (ATP-219) ir Ulises Blanch (ATP-240), o mano pasirinkimas šiame mače yra bent 22 sužaisti geimai.
Nors yra rodoma, kad šis mačas vyks ant grunto (aš tuo nesu įsitikinęs, nes kaip suprantu, skirtingi šio turnyro mačai vyksta skirtingose vietovėse ant skirtingų dangų), tai didelės įtakos nė vieno iš jų pasirodymui neturės. Turiu omenyje tai, kad abu labiau linkę žaisti ant kietos dangos, todėl arba abu jausis gerai, arba ne.
Tai bus jau šeštasis tenisininkų tarpusavio susitikimas ir penktasis per kiek daugiau nei metus, o vienintelį sykį toks overis nebuvo permuštas, kuomet U.Blanch po trijų geimų pasitraukė dėl traumos.
Visus kitus keturis sykius buvo žaidžiami trys setai (paskutinį kartą dar šiemet "Challenger" turnyre finale).
Visi amerikiečio ir dominikiečio mačai buvo maksimaliai intriguojantys, o nors tai yra draugiškas turnyras, tikiuosi bekompromisės kovos ir čia.
Good luck!
- Balsų: 3
Komentarai (1)