Na cia ivyks tikrasis CSGO el classico, kad ir lygiu skirtumai jau akivaizdus, taciau sio sou laukia visa CSGO bendruomene. Pirmieji mapa rinksis Dignitas.
Sunkiai juda Dignitas senukai, GeT_RiGhT, f0rest dar pajuda, jaunasis norvegijos talentas, hallzerk, daznai patempia komanda, taciau bendras vaizdas liudnokas kolkas. Su Heretics gana gerai atrode, pralaimejo 1:2, taciau drasiai galejo 2:0, jei nebutu uzchokine Inferno, kur turejo didele persvara.
Fnaticai tokia komanda, kur budami aiskus favoritai, gali daugiau kreipt demesio sou, nei i pati zaidima, kas priveda i tokius pralaimejimus, kaip pries ENCE 0:2. ESL Pro lygoje irgi buvo nesusipratimu, pamestu mapu pries zymiai silpnesnius oponentus. Siandien oponentas principinis, bet vel gi, visiski favoritai Fnatic.
Buvo siemet jau susitikusios H2H komandos ir tada, 2 mapuose vyko super atkakli kova, net Vertigo sugebejo laimet Dignitas po pratesimo, Inferno po pratesimo jau pralaimejo Dignitas, o 3 mape nuslave Fnaticai oponentus. Kad ir kokios formos komandu, nenustebciau, kad tokiame derbyje Dignitas paimtu mapa, bet ko tikrai tikiuos, kad savo map picke duos kovos ir bent 10 raundu sugebes paimt.
- Balsų: 2
Komentarai (0)