Nors kolkas daug staigmenų online cese, ENCE komandai atrodo nesvarbu nei kur žaidžiama, nei prieš ką. Žaidimas išlieka toks pats - tragiškas. Komanda jau toli nusirito ir atrodo ritasi dar toliau. Pirmam mače buvo pralaimėta prieš Spirit 2:0. Vitality nors ir sunkiai, tačiau pasiekė sausą pergalę prieš GODSENT, kurie yra geresnė komanda nei suomiai. Vitality visada buvo labai neparanki komanda suomiams. ENCE žaidėjų formos labai kritę ir vienintelis allu kažkiek pažaidžia padoriau.
- Balsų: 19
Komentarai (11)