Sveiki, siandien LKL'e susitinka dvi turnyrines lenteles kaimynes ir einu su sveciais is Kedainiu. Atrodo lygiavertes komandos, bet koficientas yra solidesnis uz Kedainius. Dar vienas pliusas, komandoje nera Akeem'o, kuris mano akimis visai neblogas zaidejas ( su stipresnemis komandomis itin pasistengdavo, o ir ginyboje neblogai sujudedavo, kai reikedavo).
Nevezis tikrai turi daug potencialo, komanda jauna ir ant dienu pasistiprino zaideju is Vokietijos lygos, kuris buvo pasauktas tiek NBA, zaide dukterineje lygoje ir po to seke Vokietija. (Manau tikrai prides zaidime nemazai) Michail Gbinije.
Geru varzybu ir sekmes
- Balsų: 6
P.s 80 procentu dvitaskiu taiklumas pas Siaulius