Mano manymu juventus imuš ne viena ivarti nes juve puikiai žaidžia tuo labiau prieš silpnesni varžova ir jai lyon nesugebes imusti tikiuosi mažu mažiausiai juves2 ivarčiu.tada bus priligintas ,aš manau šis variantas yra tikrai neblogas
- Balsų: 1
Mano manymu juventus imuš ne viena ivarti nes juve puikiai žaidžia tuo labiau prieš silpnesni varžova ir jai lyon nesugebes imusti tikiuosi mažu mažiausiai juves2 ivarčiu.tada bus priligintas ,aš manau šis variantas yra tikrai neblogas
Komentarai (0)