Per pirmas varzybas Lietuvai nejo nei puolimas nei gynyba,aisku sekesi ir belgam, bet snd manau gynyba bus daug geresne,aisku is puolimo bus sunku kazko tiketis per antras varzybas nes didzioji dalis zaideju nauji treneris naujas sistema nauja reiks tikrai dar laiko kol apsipras komanda,cekai kolkas irgi dar nezaidzia gerai.
- Balsų: 8
Komentarai (0)