JAE, Prezidento Taurė. Prestižinis turnyras, nugalėtojas gauna kelialapį į Azijos Čempionų lygą. Čia pusfinalis, todėl abi komandos leidžia stiprias sudėtis, visą legioną, kur pagrindinis akcentas yra puolimai. Ain pastaruoju metu pasistiprino vengru Dzsudzsak, kas paįvairino ir taip gerą puolimo liniją, jis negali lošt ČL, bet padeda komandai vietinėse pirmenybėse. Kartu su Caio, Laba, Islamkhan tikrai apstu klasės ir Wasl bus labai sunku kažką priešpastatyt gynyboj, bet jie irgi turi ką pasiūlyt puolime ir patys. Taigi turėtų dominuot puolimas. Sėkmės 😉
- Balsų: 1
Komentarai (0)