Įvykis atrodo toks jamamas, kad nejučia ima kvailas jausmas kad baigsis viskas 0-0 😁 Kai kofai buvo sukritę iki žemiau 2, kažkaip atrodė geriau praskipint, bet dabar sukilo atgal ir nesinori praleist, net jei viskas baigsis kitaip. Na joa, atkrintamosios, kiekvienas įvartis svarbus, kiekviena klaida, bet yra buvę n atvejų kai rungtynės tarp panašaus stiliaus komandų ir PO baigdavosi su fejerverkais, tiesiog sunku įsivaizduot šitas komandas žaidžiant atsargiai, ne ant to jų sudėtyse padarytos stafkės, ne gynyboj jų stiprybė, o puolimai tiesiog top formoj. Kaip bus taip, bet nesinori praleist šito įvykio. Sėkmės 😉
- Balsų: 3
Komentarai (0)