Belgų rezervai. Pagrinde dėl ko renkuos golus yra Lommel jaunimas. Komanda šį sezoną žaidžia kone be gynybos, per 18 grajų praleistas jau 61 įvartis, nerealus skaičius, bet dar labiau nerealu kad su tokia gynyba jie nėra pačiam dugne, o kapanojasi 13-ti iš 16. Priežastis ta, kad ir puolimas funkcionoja ne taip jau blogai, jis vienas efektyviausių lygoj, nedaug atsiliekantis ar net lenkiantis lyderiaujančius klubus - varžovai bausti jau 41 kartą. Kai žaidžia tokia komanda, sunku apeit įvarčių statymus, galima surizikuot ir su didesniu kofu, ypač kai varžovai irgi nėra gynybinis klubas, irgi su silpna gynybos linija, kuri vargiai atsilaikys prieš Lommel puolimą, bet patiems Lommet šį sezoną muša visi. Sėkmės 😉
- Balsų: 3
Komentarai (3)