Nieko daug čia nepriargumentuosi, tiesiog dvi atakuojančio plano komandos, du klubai kurių rungtynėse daug veiksmo, kuriem pult, mušt sekasi gerokai geriau nei gintis, plius abiem reikalinga pergalė, todėl įvarčiam panašu kad gali sutrukdyt nebent labai prasta realizacija, nors tuom skųstis [astaruoju metu perdaug negali nei vieni - Atalanta muša daug ir stabiliai, renka taškus, Roma tuo tarpu irgi muša, bet prasileidžia dar daugiau. Sunku nuspėt nugalėtoją, bet manau bent jau įvarčių trendai tęsis. Sėkmės 😉
- Balsų: 6
Komentarai (1)