Maximaliai esu uztikrintas Ryto pergale pusfinalyje. Daugelis gal nores prisikabinti del ketvirtfinalio matcho, jog Rytui sunkiai sekesi su Juventus, bet kaip matem, ne vienas ir ne du zaidejai buvo sirguliave ir vis tiek bego i aikste, kas neleido visa matcha stabiliai suzaisti geresniu rungtyniu. Gal Rytas ir tures bedu su aukstaugiais, bet gyneju grandije pora kartu tikrai pranasesni, pastaruoju metu Tu Holloway pradejo rodyti atsigavimo zenklus, tas pats Girdziunas visu nurasytas vakar primete per 2 min atkarpa 10 tasku, kol negavo nesportines + technines. Neptunas kur kas prasciau suzaide su Dzukija ir nemanau, jog namu sienos prides daugiau pasitikejimo jiems (kaip tik daugiau spaudimo turetu jausti is sirgaliu puses)
Statom atsakingai, sekmes.
- Balsų: 23
Komentarai (1)