Dar 1 statymas iš čempionų lygos kur čia susitinka Torun ir Oostende. Ir čia bandau eiti su šeimininkais. Taip svečiams gal ir svarbesnis mačas, kurie dar gali pakilti į 3 vieta, bet manau šeimininkai lengvai nepasiduos. Jau 1 mače laimėta mačą atidavė Lenkai ta jie turbūt turėtų atsimint ir man čia Oostende su tokiu kof išvykoj imti jokios vertės. Sėkmės kas imsit.
- Balsų: 5
Komentarai (0)