Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2020/02/05 10:53 Berankis R. @-108 10/10
 

Indija.Kieta danga.Vyrai.

  • Balsų: 17
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
 
  • Viso statymų: 7287
  • Unitų atspėta: 72412.10
  • W-L-T : 3646-3429-212
  • Vid. unitų skaičius: 9.23
  • Unitų spėta: 67226.00
  • Vid. koeficientas: 116.7
 

Unitų pokytis

5210520251945186517851702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (34)

  • Ačiū Rangai!!
  • krulis11 Dėkoju Rangai😡
    Rickai dėkot reikia) Nėr už ką.Pasiseke su pirmu setu
  • krulis11 Dėkoju Rangai😡
    Tie smailai dedasi čia ne taip
  • Dėkoju Rangai😡
  • Iš 40-15 reikia breikint
  • Turetu Berankis 2.0 pasiimt.Stebe visiskai nepalosia is 2serve
  • Saunuolis tautietis, matosi,kad forma pasigaves, tik savo padavimus sunkiai ima, bet manau cia pshichologines problemos
  • lazyc Aisq, tie break tai gaus i vienus vartus
    Ir man tapo aisku,kad Stebe gaus TieBreaka i vienus vartus,kai nesuservavo setui is 30.0
  • martyko Tai reiskias ir tu nevarguolis, nes i ta aplinka patenki? Bet zmones, kurie dalinasi sia informacija, ji sklinda is lupu i lupas ir jau senai butu itarimu sukeles ir kazkas susidometu, jau ne viena karta girdziu ir nesuprantu, ar cia del to, kad daugeliui stafkes nunese, ar rimtai fixioras. Asmeniskai negalvoju, kad fixina, nes rizika didziule, jeigu pagaus, tai liksi be pagrindinio uzdarbio ir dar turesi susimoketi nemazus pinigus. Aisku, yra visokiu zmoniu ir visada tikimybiu yra, bet...
    Viskas atidirbta buna, ne tik win or loss, overiai, tikslus seto rezultatas, daug budu, o kaip irodyt sansu labai mazai nes sumos juk ne kosmines eina. Viskas nera grazu
  • lazyc Aisq, tie break tai gaus i vienus vartus
    Kodel, anksciau laiko nera ka cia diskutuoti. ;D
  • Aisq, tie break tai gaus i vienus vartus
  • pacanas33 Nu tai nevarguoliu aplinka zino o tam tikro sluoksnio ir pan. Siaip tingiu tikrai irodinet ar rasinet cia. Man nei silta nei salta kaip tu manai pasidalinu info kam idomu tam idomu
    Tai reiskias ir tu nevarguolis, nes i ta aplinka patenki? Bet zmones, kurie dalinasi sia informacija, ji sklinda is lupu i lupas ir jau senai butu itarimu sukeles ir kazkas susidometu, jau ne viena karta girdziu ir nesuprantu, ar cia del to, kad daugeliui stafkes nunese, ar rimtai fixioras. Asmeniskai negalvoju, kad fixina, nes rizika didziule, jeigu pagaus, tai liksi be pagrindinio uzdarbio ir dar turesi susimoketi nemazus pinigus. Aisku, yra visokiu zmoniu ir visada tikimybiu yra, bet...
  • krulis11 Tai ista mačą nori pasakyt jis fixina?
    Jei kalbam apie sita tai tikrai ne , viskas vyksta chalengeriuose neaiskiuose
  • krulis11 Tai ista mačą nori pasakyt jis fixina?
    Kuri maca?
  • martyko Man juokinga, kad tu teigi tokius dalykus. Jeigu puse Vilniaus zino, tai kodel niekur rimciau neuzkliuna? Visi zino, bet jokiu pasekmiu, protingai turbut stato, ane?
    Nu tai nevarguoliu aplinka zino o tam tikro sluoksnio ir pan. Siaip tingiu tikrai irodinet ar rasinet cia. Man nei silta nei salta kaip tu manai pasidalinu info kam idomu tam idomu
  • pacanas33 Visiskai nezinai kas yra tenisisto gyvenimas, as turiu artima aplinka su ricerduko zinau viska, net tai, kad del saibu nuvaro i izraelius ir vaiku patreniruot
    Tai ista mačą nori pasakyt jis fixina?
  • krulis11 Čia jau nusvaigai pats gerai uždirba kaip bebutu
    Visi kastai, viesbuciu, kelioniu maisto irangos, yra ziauriai dideli ir gyvena gerai tik maza dalis tenisistu, o kita dalis stafkes padelioja ir taip prisidure
  • pacanas33 TIK PABRESIU, kad siuo atveju nieko nesakau, tieisot stebe geresnis, stafkes eina chalangeriuose, kaip supratau is tavo komentaro tau cia prikolas kazkoks
    Man juokinga, kad tu teigi tokius dalykus. Jeigu puse Vilniaus zino, tai kodel niekur rimciau neuzkliuna? Visi zino, bet jokiu pasekmiu, protingai turbut stato, ane?
  • Tu uzkietejas stafkioras,
    O jis zaidzia tenisa, lavone tu.
    Tik knopkes spaudyt ir pralaiminet isgalvotus fixus ir temoki,
    Tu zinai kiek jis darbo ideda, kad butu bent tam lygy kur yra??
  • krulis11 Čia jau nusvaigai pats gerai uždirba kaip bebutu
    Visiskai nezinai kas yra tenisisto gyvenimas, as turiu artima aplinka su ricerduko zinau viska, net tai, kad del saibu nuvaro i izraelius ir vaiku patreniruot
  • martyko Jo, nueina i punkta ir pastato pries save. 😄
    TIK PABRESIU, kad siuo atveju nieko nesakau, tieisot stebe geresnis, stafkes eina chalangeriuose, kaip supratau is tavo komentaro tau cia prikolas kazkoks
  • pacanas33 Nezinau,as tai kazkaip 6 metai nepamirstu visa karjera tokia pati, uzkietejas stafkioras, puse vln zino
    Čia jau nusvaigai pats gerai uždirba kaip bebutu
  • pacanas33 Nezinau,as tai kazkaip 6 metai nepamirstu visa karjera tokia pati, uzkietejas stafkioras, puse vln zino
    Jo, nueina i punkta ir pastato pries save. 😄
  • STAJERIS Buvom pamirse koks ricka
    Nezinau,as tai kazkaip 6 metai nepamirstu visa karjera tokia pati, uzkietejas stafkioras, puse vln zino
  • Buvom pamirse koks ricka
  • Breik pointu neišnaudoja pats savo neima nieko naujo
  • Saunuolis Rycka, rodo ir nora ir lygi 😁
  • STAJERIS Nerodo kolkas daug noro:/
    Cia ne noras o tiesiok neina kas nenori ATP turnyro laimeti😁
  • Nerodo kolkas daug noro:/
  • Berankis gali liuosei daeiti iki finalo o ten greiciausei lauktu Paire kaip ten bebutu tai kogero geriausi sansai siemet paimti ATP turnyra😁
  • Bando,zmogus atspet, o jus bandykit pasitiket juo. Mano nuomone cia 50/50 macas, nematau jokio Ryckos pranasumo.
  • Kodel rangai berankis?
  • STAJERIS Ka manai del caruso vs vesely?
    Over 22.5 manau.
  • Ka manai del caruso vs vesely?