martyko
Tai reiskias ir tu nevarguolis, nes i ta aplinka patenki? Bet zmones, kurie dalinasi sia informacija, ji sklinda is lupu i lupas ir jau senai butu itarimu sukeles ir kazkas susidometu, jau ne viena karta girdziu ir nesuprantu, ar cia del to, kad daugeliui stafkes nunese, ar rimtai fixioras. Asmeniskai negalvoju, kad fixina, nes rizika didziule, jeigu pagaus, tai liksi be pagrindinio uzdarbio ir dar turesi susimoketi nemazus pinigus. Aisku, yra visokiu zmoniu ir visada tikimybiu yra, bet...
Viskas atidirbta buna, ne tik win or loss, overiai, tikslus seto rezultatas, daug budu, o kaip irodyt sansu labai mazai nes sumos juk ne kosmines eina. Viskas nera grazu
pacanas33
Nu tai nevarguoliu aplinka zino o tam tikro sluoksnio ir pan. Siaip tingiu tikrai irodinet ar rasinet cia. Man nei silta nei salta kaip tu manai pasidalinu info kam idomu tam idomu
Tai reiskias ir tu nevarguolis, nes i ta aplinka patenki? Bet zmones, kurie dalinasi sia informacija, ji sklinda is lupu i lupas ir jau senai butu itarimu sukeles ir kazkas susidometu, jau ne viena karta girdziu ir nesuprantu, ar cia del to, kad daugeliui stafkes nunese, ar rimtai fixioras. Asmeniskai negalvoju, kad fixina, nes rizika didziule, jeigu pagaus, tai liksi be pagrindinio uzdarbio ir dar turesi susimoketi nemazus pinigus. Aisku, yra visokiu zmoniu ir visada tikimybiu yra, bet...
martyko
Man juokinga, kad tu teigi tokius dalykus. Jeigu puse Vilniaus zino, tai kodel niekur rimciau neuzkliuna? Visi zino, bet jokiu pasekmiu, protingai turbut stato, ane?
Nu tai nevarguoliu aplinka zino o tam tikro sluoksnio ir pan. Siaip tingiu tikrai irodinet ar rasinet cia. Man nei silta nei salta kaip tu manai pasidalinu info kam idomu tam idomu
pacanas33
Visiskai nezinai kas yra tenisisto gyvenimas, as turiu artima aplinka su ricerduko zinau viska, net tai, kad del saibu nuvaro i izraelius ir vaiku patreniruot
krulis11
Čia jau nusvaigai pats gerai uždirba kaip bebutu
Visi kastai, viesbuciu, kelioniu maisto irangos, yra ziauriai dideli ir gyvena gerai tik maza dalis tenisistu, o kita dalis stafkes padelioja ir taip prisidure
pacanas33
TIK PABRESIU, kad siuo atveju nieko nesakau, tieisot stebe geresnis, stafkes eina chalangeriuose, kaip supratau is tavo komentaro tau cia prikolas kazkoks
Man juokinga, kad tu teigi tokius dalykus. Jeigu puse Vilniaus zino, tai kodel niekur rimciau neuzkliuna? Visi zino, bet jokiu pasekmiu, protingai turbut stato, ane?
Tu uzkietejas stafkioras,
O jis zaidzia tenisa, lavone tu.
Tik knopkes spaudyt ir pralaiminet isgalvotus fixus ir temoki,
Tu zinai kiek jis darbo ideda, kad butu bent tam lygy kur yra??
krulis11
Čia jau nusvaigai pats gerai uždirba kaip bebutu
Visiskai nezinai kas yra tenisisto gyvenimas, as turiu artima aplinka su ricerduko zinau viska, net tai, kad del saibu nuvaro i izraelius ir vaiku patreniruot
martyko
Jo, nueina i punkta ir pastato pries save. 😄
TIK PABRESIU, kad siuo atveju nieko nesakau, tieisot stebe geresnis, stafkes eina chalangeriuose, kaip supratau is tavo komentaro tau cia prikolas kazkoks
O jis zaidzia tenisa, lavone tu.
Tik knopkes spaudyt ir pralaiminet isgalvotus fixus ir temoki,
Tu zinai kiek jis darbo ideda, kad butu bent tam lygy kur yra??