Rusai cia stipresni, rusai cia atsiveze gera sudeti... jie cia nesizais, pilnai tikiu... kanada niekuo neisskirtine, sudetis atsivezta tikrai nestipriausia... rusai prisimena vancuveri.,.. is ten jiems prisiminimai ne kokie... ir kad reabilituotis jie cia eis iki galo.. neabejoju kad su situo barjeru ryt susitvarkys solidziai. sekmes.
- Balsų: 0
Komentarai (20)