Kai susitinka grandai visada laukema geros, gražios kovos su dideliu taškų skaičiumi ,baudų metimų ir t.t tarpusavio machai visada būna rezultatyvus ir be vargo sueina overiukai yra kelios išimtys ,bet jų pasitaiko😁 kodėl over? Pradekim nuo namų : CSKA nors kelis traumuotus turi,bet tai nesustabdo jų puolimo nes turi gerų ir patikrintų snaiperių ,o ypač siautulys James Mike. Patraukia komanda svarbių metu ir kas mums gerai statymui Inesa didely balagana bek ir mesk. Apie real kalbėti galima knygom koks jų geras puolimas ir kokie talentingi jame tiesiog ispaniškas gražus žaidimas kur yvele visus savo varžovus nuo to mums tik geriau. P.s dėl traumuotu žaidėjų real gretose pasitikslinti nenoriu sumeluoti kas nežais. Sekmes
- Balsų: 2
Komentarai (0)