Sveiki, siandien dalinuosi statymu is LKL ir renkuosi ryto -4.5 pranasuma. Pasirinkimas paprastas ir mano akimis patrauklus.
Faktas, kad rytui nera lengva zaisti su Utenos komanda, bet siandien tikiuosi tinkamo nusiteikimo po pralaimetu rungtyniu mindaugo taureje. Netikiu, kad Utenos komanda gali du kartus is eiles iveikti ryta, zinant, kad rytui reikia pergaliu, jog galetu uzsitrikinti reguliariame sezone antraja vieta ir dabar puiki proga issilieti po pralaimetu varzybu taureje.
Sekmes, kas kartu ir tikiuosi pratesti sekmingu statymu serija.
- Balsų: 6
Komentarai (0)