Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2020/01/08 04:07 Sonic Boom @175 10/10
 

  • Balsų: 11
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Nelaime

Padėkų: 1986

Sekėjų: 460

  • Unitai 951.33
  • ROI 3.22%
  • W% 52.44%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 3053
  • Unitų atspėta: 30892.33
  • W-L-T : 1580-1433-40
  • Vid. unitų skaičius: 9.81
  • Unitų spėta: 29941.00
  • Vid. koeficientas: 100.4
 

Unitų pokytis

9709649589529469402025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (20)

  • Nelaime Rytas 160,5+ (turiu 159,5+)
    Oldenburg -2,5 (-2 turiu)
    Oldenburg 160,5+
    Joventut -2,5
    Joventut 169,5+ (turiu 167,5)
    Gaila, kad ne visus pasiemiau. Bet svarbiausia turejau Joventut su -2,5, pasiseke su situo ziauriai. Dekui
  • Nelaime Rytas 160,5+ (turiu 159,5+)
    Oldenburg -2,5 (-2 turiu)
    Oldenburg 160,5+
    Joventut -2,5
    Joventut 169,5+ (turiu 167,5)
    Va čia kita šneka 😄 Orakulas 😄
  • SMM1337 O nepasidalinsi jokiu ivykiu is eurocup?
    Rytas 160,5+ (turiu 159,5+)
    Oldenburg -2,5 (-2 turiu)
    Oldenburg 160,5+
    Joventut -2,5
    Joventut 169,5+ (turiu 167,5)
  • Danielius Danieliuss Tai buk malonus kita kart ikelk jai nesunku ka pats pasidejas asmeniskai esi, isivaizduok jai butum imetes pranasuma ka pats asmeniskai pasidejai, kiek zmonem laimes butum atnesese siandien ir pinigu sutaupes
    Nu ble kažkada gi rašiau kad geriau imti foras.. įsidėmėkite ką rašau... Ok parašysiu ką pasidėjęs pats nebent per 1 tašką skirsis tai nerašsyiu tokio mažo skirtumo
  • Nelaime O jūs bent sugebate išlaikyti ką laimite ar nelabai? ens realiai nematau naudos ar čia duodu ar ne rašydamas, man atrodo kad nėra reikalo...
    Sugebu sugebu 😉
  • Nelaime Nu ble 😄 aš tikrai nzn 100% kas laimes 😄
    jei ką aš visus betus dedu čia 10/10, nros taip ir nėra. Šitas betas tikrai buvo 10/10, nes kai kas įvyko. Aš asmeniškai turėjau +5,5 tai nelabai buvo problemų.
    Beje tu teisus, šiame sezone iš korėjos aš minuse, ir jei ką Japonai dar tik bandymo lygmenyje (šitą rašiau savo pirmoje japonų prognozėje).
    Ir vėl turiu super betą iš korėjos 😄
    O nepasidalinsi jokiu ivykiu is eurocup?
  • Nelaime Nu ble 😄 aš tikrai nzn 100% kas laimes 😄
    jei ką aš visus betus dedu čia 10/10, nros taip ir nėra. Šitas betas tikrai buvo 10/10, nes kai kas įvyko. Aš asmeniškai turėjau +5,5 tai nelabai buvo problemų.
    Beje tu teisus, šiame sezone iš korėjos aš minuse, ir jei ką Japonai dar tik bandymo lygmenyje (šitą rašiau savo pirmoje japonų prognozėje).
    Ir vėl turiu super betą iš korėjos 😄
    Tai buk malonus kita kart ikelk jai nesunku ka pats pasidejas asmeniskai esi, isivaizduok jai butum imetes pranasuma ka pats asmeniskai pasidejai, kiek zmonem laimes butum atnesese siandien ir pinigu sutaupes
  • Danielius Danieliuss Nelaime tau cia nieko asmenisko pagarba dar kad ikeli statymus del musu vargsti, bet tiesa sako jai eini palei tave tai ir tu rasai 10/10 tai taip ir statom
    O jūs bent sugebate išlaikyti ką laimite ar nelabai? ens realiai nematau naudos ar čia duodu ar ne rašydamas, man atrodo kad nėra reikalo...
  • DDcw Tai ar as ar tu nemastantis? Jei tau sitos varzybos 50/50, bet eini tik del didesnio koef'o, tai ir dedi patikimuma 5/10, o ne 10/10... Idedi pick'a is KBL, kur kiek matau stipriai domiesi, ikali 10/10, tai su tokiu patikimumu man ir 1,9 koef'as geras. Koef'ai krenta, nes pvz kas nors susitraumuoja ar dar kazkokios info naudingos sonic'ui atsirade
    Nu ble 😄 aš tikrai nzn 100% kas laimes 😄
    jei ką aš visus betus dedu čia 10/10, nros taip ir nėra. Šitas betas tikrai buvo 10/10, nes kai kas įvyko. Aš asmeniškai turėjau +5,5 tai nelabai buvo problemų.
    Beje tu teisus, šiame sezone iš korėjos aš minuse, ir jei ką Japonai dar tik bandymo lygmenyje (šitą rašiau savo pirmoje japonų prognozėje).
    Ir vėl turiu super betą iš korėjos 😄
  • DDcw Tai ar as ar tu nemastantis? Jei tau sitos varzybos 50/50, bet eini tik del didesnio koef'o, tai ir dedi patikimuma 5/10, o ne 10/10... Idedi pick'a is KBL, kur kiek matau stipriai domiesi, ikali 10/10, tai su tokiu patikimumu man ir 1,9 koef'as geras. Koef'ai krenta, nes pvz kas nors susitraumuoja ar dar kazkokios info naudingos sonic'ui atsirade
    Nelaime tau cia nieko asmenisko pagarba dar kad ikeli statymus del musu vargsti, bet tiesa sako jai eini palei tave tai ir tu rasai 10/10 tai taip ir statom
  • Nelaime Ir p.s jei koef nuo 3 iki 2.2 nukrito tai ar nepagalvojete kad gal jau vleu listi i ta maca? as nesurpantu ar jus ant tiek nemastantys ar tiesiog vapsia nesigaudote lazybose...
    Tai ar as ar tu nemastantis? Jei tau sitos varzybos 50/50, bet eini tik del didesnio koef'o, tai ir dedi patikimuma 5/10, o ne 10/10... Idedi pick'a is KBL, kur kiek matau stipriai domiesi, ikali 10/10, tai su tokiu patikimumu man ir 1,9 koef'as geras. Koef'ai krenta, nes pvz kas nors susitraumuoja ar dar kazkokios info naudingos sonic'ui atsirade
  • Nelaime Tai kai 2.2 koef galejai dar +3 fora kabinti drasiai, visu pirma. nes nenorejo lipt i medi vienas, ten akivaizdziai butu susispaude ', galejo mesti 3 arba atmesti kamuoli, atmete prastai , nesugavo kamuolio, nors metimas dar lb geras isejo tik kad nepataike...
    As nesuprantu kam siulyti kas butu sueje, kai baigesi varzybos. Galiu sakyti kodel nerekomendavai Incheon pergales ir butume visi laimeje. O del pacios lygos, tai come on, cia yra visiska komedija. Realiai ziurejau ir nuosirdziai juokiausi 😄 paskutine Incheon ataka irgi absurdiska. Grynai pasas ant kamuolio peremimo. o Sonic'o tas bijojims lipti i medi, tai koks skirtumas, kai tau reikia metima daryti. Neturi jau laiko kazkam kitam. Gal prasizengs metimo metu, gal kazkas, o cia visi begalviai bet ka daro
  • DDcw Kokia dar fora, kai pries varzybas 2.2 koef buvo. Apie kokius 3 tu cia kalbi. Cirku cirkas sita lyga. Paskutinej atakoj likus 5 sekundem nusprendzia net nesiverzti, o grizti prie vidurio linijos, is naujo ataka organizuoti 😄 b l b l kokie lopiniai 😄
    Ne koks cia verkimas, jai tipsteri esi issirinkes ir palei tavo stato, tai ir stato kaip tu statai ta pati, o ne ai nedesiu pergales desiu overi ar pranasuma geriau,praleisk ta lyga ir tiek, as pats palei nelaime statau neblogai pataiko tik tos korejos lygos nebekysu, nes pries naujus buvau nudeges stipriai per tuos japonus, nesvarbu kad cia keli statymai paejo dabar is korejos, bet cia tik laikinai manau, pats matai kaip jie ten zaidzia, praleisk ta lyga ir tiek
  • Ir p.s jei koef nuo 3 iki 2.2 nukrito tai ar nepagalvojete kad gal jau vleu listi i ta maca? as nesurpantu ar jus ant tiek nemastantys ar tiesiog vapsia nesigaudote lazybose...
  • DDcw Kokia dar fora, kai pries varzybas 2.2 koef buvo. Apie kokius 3 tu cia kalbi. Cirku cirkas sita lyga. Paskutinej atakoj likus 5 sekundem nusprendzia net nesiverzti, o grizti prie vidurio linijos, is naujo ataka organizuoti 😄 b l b l kokie lopiniai 😄
    Tai kai 2.2 koef galejai dar +3 fora kabinti drasiai, visu pirma. nes nenorejo lipt i medi vienas, ten akivaizdziai butu susispaude ', galejo mesti 3 arba atmesti kamuoli, atmete prastai , nesugavo kamuolio, nors metimas dar lb geras isejo tik kad nepataike...
  • Nelaime Nafik verki? imk fora o ne 3 koef ir butum laimejes.
    Kokia dar fora, kai pries varzybas 2.2 koef buvo. Apie kokius 3 tu cia kalbi. Cirku cirkas sita lyga. Paskutinej atakoj likus 5 sekundem nusprendzia net nesiverzti, o grizti prie vidurio linijos, is naujo ataka organizuoti 😄 b l b l kokie lopiniai 😄
  • DDcw Niekada daugiau *** i sita jibana cirka
    Nafik verki? imk fora o ne 3 koef ir butum laimejes.
  • Niekada daugiau *** i sita jibana cirka
  • aurimas111 Ką dėl underio?
    Over siandien
  • Ką dėl underio?