DDcw
Bet kad čia parodija. Ką tik atjungė prie tritaškio linijos iš kelio kitą žaidėją. Čia apart juodukų niekas iš po kašio net neįmeta. Jiems ten pavojinga žaisti dėl jų pačių sveikatos 😄 Man dėl to ir įdomu pagal ką tu atsirenki šitoje begalvių lygoje 😄
Pasikartosiu: bet jie protingiau zaidzia nei NBA, tiesiog skillo nera, o as seku naujienas, yra cia geru ir vietiniu, tam paciame LKL kiek prametais po kasio (kupsas 😄 leday,) . PVZ Green atrodo preitame sezone ar uzpraeitame vienas rezultatyviasuiu italijoje buvo
Nelaime
Cia 10 kart geresne lyga ir maziau nesamoniu nei NBA
Bet kad čia parodija. Ką tik atjungė prie tritaškio linijos iš kelio kitą žaidėją. Čia apart juodukų niekas iš po kašio net neįmeta. Jiems ten pavojinga žaisti dėl jų pačių sveikatos 😄 Man dėl to ir įdomu pagal ką tu atsirenki šitoje begalvių lygoje 😄
DDcw
Kai įsijungi rungtynes pažiūrėti, tai atrodo kaip Sonic Boom apskritai gali laimėti kažką. Jokių derinių, visi bijo kamuolį priimti. Priešininkai po 4-5 kamuolius puolime nusiima. Pataikymas tragiškas. Tačiau, kaip taisyklė šitoje P. Korėjos lygoje, sekančias rungtynes tie patys sonic'ai gali išdaužyti kitą priešininką ant +20. Tiesiog protu nesuvokiami dalykai čia... Man įdomu pagal ką tu atsirenki pick'us tokioje nesąmonėje
Cia 10 kart geresne lyga ir maziau nesamoniu nei NBA
Kai įsijungi rungtynes pažiūrėti, tai atrodo kaip Sonic Boom apskritai gali laimėti kažką. Jokių derinių, visi bijo kamuolį priimti. Priešininkai po 4-5 kamuolius puolime nusiima. Pataikymas tragiškas. Tačiau, kaip taisyklė šitoje P. Korėjos lygoje, sekančias rungtynes tie patys sonic'ai gali išdaužyti kitą priešininką ant +20. Tiesiog protu nesuvokiami dalykai čia... Man įdomu pagal ką tu atsirenki pick'us tokioje nesąmonėje
Komentarai (4)