Na ką Realas šiaip netaip išvargo pergalę prieš Milaną, nors atrodė jau vienu tarpu, kad sugrįžt bus tikrai sunku, šiandien laukia kur kas lengvesnis varžovas mano manymu, kuris patyrė tiesiog pažeminimą nuo Valencios, Valencios krepšininkai ką norėjo tą darė, Baskonia kuo toliau tuo labiau šį sezoną verčia nusivilti komanda, nors ir žaidėjai atrodo gana pajėgūs, tačiau rezultatai patys kalba už save, na o Realas dabar eurolygoje 9 pergalių winstreake, šluoja visus, žaidžia labai rezultatyvų žaidimą, net be Lullo nesunkiai tvarko reikalus, gynėjų linija labai stipri, Mickey kaip naujokas puikiai įsiliejo į komandą, po traumos turėtų jau daugiau minučių gaut ir Salah, na dabar apie pasirinkimą Taylor atletiškas puolėjas, kuris dažniau į aikštę leidžiamas su svarbiomis gynybos užduotimis, bet turi gana smagią rankelę iš tritaškių ir dvitaškių zonos pataikymai virš 40 procentų, nors ir metimų nemetą daug, bet daro tą tiksliai, nors ir žaidėjas pats nesiima iniciatyvos, tačiau dažnai atsiranda greitų atako smaigaliuose, kur belieka įdėt iš po krepšio, nes pasižymi puikiu atletiškumu, nors ir paskutines 3 rungtynės tepelnė po 3 taškus, tačiau neabejoju , jog per +/- 15 minučių žaidimo, priklausant nuo rezultato gali labia nesunkia ir tuos 4 taškelius susimest.
- Balsų: 1
Komentarai (0)