Vokietija...ledas..antras pagal pajegma dvizionas DEL2...senbuve ,vidutinioke Frankfurto komanda turi serija pralaimejimu...prifarsiruota treciarusiais kanadiecais, suomis ir svedas dar pusiau velnio...bet ,manau snd uzteks ir tokios gvardijos suzaisti teigiamai su siais metais nelabai ,kaip zaidzianciais Dresdeno atstovais.. sveciai turi dvieju pergaliu serija,bet tai manau ne rodiklis.tradiciskai,renkuosi saugesni varianta rungtyniu nugaletojas !
- Balsų: 6
Komentarai (0)