Sveiki,
Nesu Alonso fanas, bet tenka pripazinti kad sis lenktynininkas ko gero yra pats geriausias F1 rikiuoteje.. turi patirties, turi gera bolida tad kodel nepaemus si savaitgali pole pozicijos.. Redbuliai nors ir teige kad siais metais netures tokiu greicio problemu kokias turejo pernai Monake, mano nuomone si kart jiems teks i pole pozicija paziureti is sono.. lietaus nezadama.. dabar kaip tik ziuriu antra ketvirtadienio treniruote ir trasoje greiciausias fernando alonso. Pirmoje treniruoteje taip pat buvo greiciausias.. kofas tikrai patrauklus..
sekmes 😉
- Balsų: 0
Komentarai (0)