Danijos tinklinio cempionatas....pries tris ,keturis sezonus Ishoj turejo gana nebloga sudeti ,buvo stabili vidutinioke...namu komanda,tik praejusi sezona suzibejo,deka nacionalizuotu danu ale...siemet abi komandos nieko gero...renkuosi sveciu pergale,Ishoj komunoje tinklinis turi gilesne istorija,daugiau patirties komplektuojant komanda,plius gabaus jaunimo nemazai...
- Balsų: 1
Komentarai (0)