Jaunimo ledo ritulio lyga....snd antroji varzybu diena tarp tu paciu varzovu...toks cempionato reglamentas....vakar ,kaip ir tiketasi Jekaterinburgo jaunimas turedamas ,trieju is eiles namu pralaimejimus pavyzdingai sukovojo,ir svente pergale. snd jau visai kita istorija....sveciai,turi mobilizuotis ir sukovoti teigiamai,tai pazangesne ir stabilesne komanda!
- Balsų: 3
Komentarai (0)