Paimta stambokai... koe pats nusimusau, bet cia aprasau su tokiu.. grazi fora, senai tokia maciau... isner amerikietis jo servas labiau ant hard veikia... vakar vos isnese kaili pries giraldo.. serva dave neispudinga aisku, buvo ace... cia vis tik nadalis.. total 20,5 ne maziau geras bet pasirinkau sita vien todel kad isner vargu ar breikins nadali.. visas klausimas tame kiek ilgai savo serva jis laikys... gal ir laikys bet nadal turi imti sita fora.. mano akim isner pavarges keletas neblogu turnyru is eiles.. nadal namuose, pailsejes, vakar nezaide ispudingai, bet.. siandien varzova labaiu ivertins. sekmes.
- Balsų: 0
Komentarai (2)