Pinigutas
Tai kaip cia taip? kas cia per nesamone? 😲
Na LKL`e pernai ar užpernai buvo tokio tipo judėjimų.. 😁 Šiemet berods pirmas toks - na bent jau aš nesu pas save pasižymėjęs. ;> Nuo ryto turiu Šiauliai -5.50 ir, mano nuomone, reali linija šiose rungtynėse yra -9.50, bet tikrai ne -14.50. Gal čia kas turi įdomios informacijos?
Komentarai (6)