Nesitikėjau, kad baskonia šiemet atrodys taip vangiai. Pasiektos tik 3 pergalės. Tuo tarpu, kalbant apie CSKA, buvau juos nurašęs prieš sezoną, nes maniau, kad praradus De Colo ir Higgins laukia liūdnas sezonas. Bet komanda tikrai stebina. Jamesas neatrodo toks savanaudis kaip pernai. (Bent jau mažiau nei pernai) Labai smagiai prigijo strielneks, kuris mano akimis įnešė šaltakraujiškumo. Aišku, labai skaudi netektis Clyburn, bet kažkaip tikrai ir be jo solidžiai atrodo komanda.
- Balsų: 5
Komentarai (0)