Na cia privalau imti Zalgiri. Zalgiris gan stabiliai ir pagal savo galimybes zaidzia, isvykose jau senai irode, kad zaidzia tik del pergaliu ir su bet kuo. Yra sistema ir stabiliai jos laikomasi kiek leidzia galimybes. Olympiacos klubas siuo metu atrodo visiskai be sistemos, zaidejai nezino kas bus toliau, kas bus atleistas ir kas ateis i kluba. Namuose Oly paskutines varzybas buvo sudauzyti 20+ tasku tiek Anadolu, tiek Maccabi. Kaip komanda man Zalgiris visa galva geresni ir sunkiau ar lengviau , bet siandien privalo imti pergale. Sekmes
- Balsų: 2
Komentarai (0)