Laukiamos visų Žalgirio ir Olympiacoso rungtynės. Norėčiau tikėti, jog Žalgiris išsiveš pergalę iš Pirėjaus, bet net ur tokioje formoje esantis Olympiakosas gali duoti tikrai geros kovos, ypač atvykus Rochestie ir Reed. Už akių užkliuvo Paulo ir Grigonio duodamas 23 overis. Vienareikšmiškai atrodantis geriausiai iš trijų mano statymų šiandien. Brandon Paul atsimenu iš Anadolu Efeso laikų, kai jis toje komandoje atlikdavo labiau antraplanį vaidmenį puolimo atžvilgiu. Labiau gal buvo orientuotas gynybai ir nemesdavo daug taškų. Tuo tarpu Graikijos komandoje jis yra išnaudojamas puikiai, žaidžia nemažai minučių ir paakutinės rungtynės rodo, kad žaidėjas yra geroje formoje, rinkęs vidutiniškai po 15 taškų per paskutinius 4 susitikimus. Apue Grigonį daug nekalbėsiu, nes ir taip viskas aišku. Žaidėjas, tobulėjantis kiekvieną dieną ir tokiu žaidimu yra užsitarnavęs Šaro pasitikėjimą, kartais leidžiantis sau daugiau nei įprasta ir papiktnaudžiaujantis, bet neabejotinai talentingas. Jau rinktinėje įrodęs, kad buvo vienas lyderių. Tokiu jis yra ir Žalgiryje kartu su Leday. Iš rungtynių iš esmės neišeina dažniausiai neįmetęs bent dviženklio taškų skaičiaus. Prieš Barcelona pirmoje rungtynių pusėje buvo mažai pastebimas, bet blykstelėjo. Gerai meta tritaškius, kas visada yra palankiau overiams. Po rungtynių prieš turkus dar labiau užaugo sparnai ir tai yra žaidėjas, norintis turėti kamuoli dažniausiai ir daugiau savo rankose bei užbaiginėti atakas, ką jis sėkmingai ir daro. Turi mini traumelę, bet tai nebus problema žaisti daug ir mesti taškus. Sėkmės!
- Balsų: 3
Komentarai (0)