Dar 1 statymas is Eurocup kur susitinka Oldenburg 3-3 ir Galatasaray 4-3.Ir cia vel bandau svecius,nes mano nuomone jie geresne komanda ir nepelnytai statomi underdogais.Taip vokieciai namie zaidzia ganetinai gerai,bet yra nestabilus daug kas priklauso kaip jiems sekasi metyti tritaskius savaitgali pralaimeta kukliaqi Gottingen komandai.Galatasaray turi tikrai puikiu zaideju su zinomais vardais zaidusiai eurolygoje ir cia verta juos pabandyt.Sekmes kas imsit.
- Balsų: 2
Komentarai (0)