Dėl nugalėtojo klausimų manau niekam nekyla, aš pasirinkau Šiaulių antrą ir trečią kėlinį bet antro jau nukrito kofas tai rašau trečią. Pirmiausia paminėsiu, kad man labai patinka orakulo logika, duoti 1,5 kad laimės trečią kėlinį ir 1,5 kofą kad laimės trečią kėlinį daugiau arba lygiai keturiais taškais ir taip būna su visais kėliniais tik reikia laiku pastatyt. Labiausiai man patinka imti antrą kėlinį, nes pirmame kartais būna visko, o trečias kėlinys tai pat yra pakankamai parankus nes žaidėjai išeina pailsėję ir dar ji rimtai sužaidžia, o ketvirtam jau leidžia antrą sudėtį (kartais). Sėkmės
- Balsų: 0
Komentarai (0)