VP kaip komanda man nepatinka, nera jie stabili komanda, paskutiniu metu rezultatai irgi tokie meh. Lenkai galima sakyt nebeturi sansu patekt i play off, suzaide 12 macu jie turi tik 3 pergales ir yra paciam lenteles dugne, kai movistar riders kaunasi del vietos playoffuose, si pergale jiems nemazai padetu. Si nauja movistar riders komanda man visai patinka, vis dar ne tiek daug laiko kartu zaidzia ir turetu lowel ir steel atejimas komanda pastumet i prieki. Inferno mapas manau yra labiau tinkamas ispanams, nes su nauju rosteriu cia zaide daug kartu ir rezultatai cia geri, tai yra vienas ju megstamiausiu mapu.
- Balsų: 0
Komentarai (0)