Na Liuksemburgo komanda labai sunkiai pateko i pogrupius,tuo paciu manau sukurusi seansacija.Na ir pogrupyje iskart jie nustebino isvykoje iveike Kipro Apoel 4-3.Bet po to viskas stojo i savo vietas.Seke du stambus pralaimejimai nuo Karabacho 4-1 ir nuo Sevilijos 0-3.Sevilija net neabejoju siame pogrupyje isliks pirmoje vietoje.Tik Apoelis kazkiek jiems pasipriesino ir pralaimejo 0-1.Cempionate seke dvi lygiosios 1-1 su rimtais varzovais-Valencia ir Madrido Atletiku.Manyciau ispanai tikrai nesidraskys isvykoje pries liuksemburgiecius.Tuo labiau,kad savaitgali laukia rimtos kovos savo cempionate,kur itempta padetis,tad reiketu pataupyti jegas ir 2,5 ivarciu fora seimininkai turi atlaikyti.Sekmes
- Balsų: 4
Komentarai (0)