Faze pergales blast pro series turnyre nesureiksminciau, nes turnyro formatas leidzia ji laimet bet kam. Buvo jie laimeje ir miami turnyra anksciau, bet nuo to zaidimas nepagerejo. Galbut faze zaidimas pagerejo ir su laiku jis dar geres, bet cia lauks labai stiprus varzovas, komanda, kuri turbut siuo metu yra geriausia. EG pradejo laiminet turnyrus, laimetas esl new york, neseniai laimetas starseries ileague turnyras. Tam turnyre sausai nugaletos tokios komandos kaip renegades, finale fnatic, nip, furia. Siuo metu vyrauja krieg meta ir eg yra viena is geriausiai si weapon ivaldziusiu komandu.
- Balsų: 0
Komentarai (0)