Jaunimas . Zenit siaucia savo lygoi vienas rungtynes 4 musa , o kituose 4 prasileidzia . Vokieciai savo lygoi stipriai musami beveik visuose rungtynese , tai cia turetu but nemazai ivarciu , nors pirmas rungtynes baigesi 1-1 . Antruose manau pasipils ivarciais , nes komandos sunkiai draugauja su ginyba .
- Balsų: 1
Komentarai (0)