Sveiki Vokietijos krepsinio lyga susitinka VechTa ir Telekom.Ir cia bandau eiti su sveciais.Visai nebloga ispudi man palieka Bonna ,kai tuo tarpu Vechta man si sezona visiskai susilpnejo beveik visi lyderiai issiskirste i kitas komandas.Bonna yra pateikus 1 didziausiu sensaciju,kai Vokietijos taureje isvykoj sugebejo eliminuot Bayerna ir siandien cia matau visiskai lygias galimybes laimeti ir toks kofas turi vertes.Sekmes kas imsit.
- Balsų: 5
Komentarai (0)