Abi komandos neseniai turejo pasikeitimu rostery ir neisgyvena paciu geriausiu laiku. Manau abiems komandoms prireiks laiko priprast prie nauju zaideju ir roliu. Abi komandos nerodo stabiliu rezultatu ir manau siuo metu yra gan apyligio lygio. Problema, kad faze nera kovinga komanda ir del prastesnio starto gali greit pasiduot, bet kadangi kiekviena pergale yra svarbi, o bus zaidziama bo1, tikiuosi kovot jie pasiruose. Nuke nera pats geriausias mapas overiui, taciau abi komandos moka zaist uz t side, todel tikiuosi niekas per daug nedominuos ant ct side.
- Balsų: 0
Komentarai (0)