Na, tai nebe grupiu etapas, o pusfinalis. Komandos taip pat buvo nesenai susitikusios ir ten buvo du underiai. SAG nera masofkine komanda ir daznai baigia zaidimus iki 40kills ribos. Taip pat tai CN regionas, kas daznai reiskia taktiskesny zaidima. Aisku is minusu, kad silpnas turnyras, bet tokiame etape dazniausiai buna underis.
- Balsų: 0
Komentarai (0)