Negaliu nepamegint sausos thiemo pergales, raonic po traumu neatsigauna niekaip, nerodo gero zaidimo, net servas atrodo nebe toks. Nors vakar atsere norrie nesuteikdamas nei 1 bp, bet thiemas tai ne norrie, lygiai visai kiti. Thiemas dabar geram rune, gali eit ir cia toli krepselis neblogas iki pusfinalio labai kazko super rimto nera. O kofas viliojantis, is zaidimo cia thiemas turetu baust roanic, o ir bp manau susikurs.
Papildyta
Statymas kad thiem laimes 2-0
- Balsų: 5
Tačiau Londone Thiemas jau bus kitoks, ir turėtų būti labai įdomus finalinis turnyras su daug jaunimo.
Raonic win cia vertetu imti dabar mano manymu