Na cia privalau eiti su sveciais, visgi visiskai skirtingo kalibro komandos. Baskonia yra kietas riesutelis visiems. Asvel laimejo pries tragiska Oly, o Panathinaikos patys atidave gale pergale jiem. Plius tie patys PAO ispudzio man nedaro. Toliau beviltiskai pralaimeta Bayernui ir pries Zalgiri taip pat atrode tikrai prastai. Baskonia laimejo pries Zalgiri ir Oly, pralaimejo Khimki ir Ulkeriui isvykoj. Nenustebciau cia pamates ir +15 Basku naudai. Sekmes
- Balsų: 2
Komentarai (0)