Sakyciau per greitai visi nuraso Beranki. Taip gal jis kiek nestabilus buna kaip zaidejas, bet siuo metu jis labai motyvuotas. Sunesiojo Milmana, o poto po 3 setu kovos sudorojo ir Dzumshuta. Zaidzia gera tenisa siame turnyre, matosi, kad pagaliau galbut pamatysim musiski zaidzianti normalu tenisa.
Edmund.. Na Edma atvyksta cia po 8 is eiles pralaimetu macu ir tas negali neraminti, taciau jau paskutiniame jo mace matesi, kad Anglas pagaliau turi subręsti pergalei. Kovoji pries Barrettini ir po 3 setu kovos visgi krito, bet negaliu pasakyt, kad jis zaide blogai. Zaide jis gerai, tik visgi ta kart Italas buvo siek tiek geresnis. Neblogai servavo, viskas ejosi graziai.
Nenoriu nuvertint nei vieno cia. Abu motyvuoti laimeti, bet netikiu, kad bus labai lengvas macas kažkuriam is ju. Spesiu 2:1 Edma laimes, bet tykesimes Geriausio ir zinoma sirgsim uz saviski 😁
- Balsų: 5
Komentarai (0)