Kazkiek nuvilia Faze, galbut jiems dar reikia daugiau laiko. Su nauju rosteriu faze laimejo 3 macus ir 2 is ju buvo pries komandas, kurios tiesiog turejo problemu ir tiesiog zaide tragiskai. Pries astrali faze atrode nekaip ir pasimate ju visos problemos tam mace. Faze turi labai daug fire power, bet kai kurie zaidejai zaidzia nestabiliai, o ir siaip, nemanau, kad heroic yra ta komanda pries kuria galetum laimet pasitelkdamas tik fire power ir skilla. Heroic po ispudingo win streako kazkiek pristabde, tas yra suprantama, nes buvo zaidziama labai daug macu, is vieno LAN turnyro is karto keliauta i kita ir suprantama kad jauciamas nuovargis, o tas itakoja zaidima. Po turnyro Turkijoj heroic turejo kazkiek laiko pailset ir pasitreniruot. Tam paciam starseries ileague turnyre pasirodyta neblogai, nugaleti Navi, o EG duota rimta kova. Heroic taip pat turi deep map poola palyginus su faze komanda.
- Balsų: 4
Komentarai (0)