Austaras sugeba gauti nuo tokiu kaip vanek ar golubev ant grunto ir tai parodo kad nieko gero is jo tikrai negalima tiketis,dviejuose turnyruose tik ikeles koja i korta iskarto buvo issiustas namo ir viename netgi nuejo iki ketvirfinalio kuriame kaip tik buvo sukapotas to pacio del bonis,sis portugalas jaunas ir perspektyvus,zaidzia ant grunto labai padoriai ir nepasisekus namu turnyre kur krito labai netiketai pirmame mace cia jis tikiu jog vel imsis darbo ir parodys neblogu rezultatu o si tipeli turetu iveikti gana lengvai,nesuprantu kodel toki kofa siulo orakulas bet as ji imu
- Balsų: 0
Komentarai (5)