Nepatobulejo nordavind per tiek lieko, tai jau turbut ir nebepatobules. Sunkiai judejo pirmuose etapuose kvalifikaciniuose , kas parodo ju forna. Kadangi turnyras rimtas tai is sprout tikiuosi maksinalaus susikaupimo ir patys zaidejai bei taktinis pasiruosimas yra ju puseje. Manau tiesiog, kad sprout yra visai kito lygio komanda ir turetu cia laimeti nesunkiai.
- Balsų: 0
Komentarai (0)