Turejo mano nuomone Furia jau kristi pries G2, bet kazkaip atsilaike. Furia dauguma turi labai prastas CT puses, o T puseje atrodo ganetinai gerai. Renegades kelias buvo sunkesnis, taip pat jie siuo metu atrodo ganetinai neblogai. Mano nuomone, Renegades yra labiau subalansuota komanda, zaidzia jie T ir CT puses vienodai gerai, o ir patys zaidejai atrodo stabilesni. Manau Renegades cia turetu laimeti gan nesunkiai.
- Balsų: 0
Komentarai (0)